Megoldott

Állandó szeméthegy

Anonim Járókelő

Valakik állandóan nagyobb mennyiségű szemetet tesznek le itt. A szél széthordja, ráadásul nem túl szép látvány. Kérnénk az eltakarítást. :) köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Árpád utca

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a szemetet. Köszönjük.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy ellenőrünk a január 28-án végzett helyszíni ellenőrzés során már nem talált illegális kipakolást.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58705/allando-szemethegy/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére