Megoldatlan

Egyre nagyobb kátyú, eső esetén szinte mini tavacska a Blahánál

A Blaha Lujza téren, a Corvin Áruház oldalában évek óta éktelenedik egy jelentős mélyedés az útban, ami esőzés esetén óriási pocsolyává dagad, az arra hajtó autósok meg mindig a gyalogosokra verik a vizet. Az Emporium felújításakor sem figyeltek erre. A kép még május 3-án készült, egy kisebb eső után. Nagyobb eső esetén még több víz gyűlik össze.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bibor Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerületi illetékestől azt a választ kaptam, hogy megoldás a Blaha Lujza tér felújításakor lesz, amiről egyeztetések zajlanak, de nincs még konkrét időpont. Azért nem csinálják meg előbb, mert a javí...
  • Bibor Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Felhívtam a kerületi önkormányzatot, azt ígérték, kiküldik a helyszínre az illetékes kollégájukat. Megerősítette, hogy ha a Somogyi Béla utcában van a probléma, akkor valószínűleg hozzájuk tartozik.
  • Bibor Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor most szavazzunk, hogy kié a feladat?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gratulálok és egyben a felháborodásomat fejezem ki az összes Hivatalnak, hogy az intézkedésük abban merül ki, hogy egymásra mutogatnak, miközben a járókelők kénytelen az út közepén, az autók között ke...
  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Az Önök által jelzett címen csatorna műtárgy nem található. A burkolathibák elhárítása nem tartozik Társaságunk feladatkörébe.
    A Józsefvárosi Városüzemeltetési Szolgálat megálla...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedden így nézett ki.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BKK ügyfélszolgálat válasz

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (587)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a jelzett úthiba jav
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Megállapításink szerint nem lett kiépítve megfelelően a csatorna, a meglévő pedig a legmagasabb pontja az utcának, így természetesen nem tud elfolyni a víz. Véleményünk szerint a p...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Víg utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mária Milkovics
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Kőris utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére