Megoldott

Silány munka = felhívás vandalizmusra (?)

FRISSÍTÉS 2020.01.29.:

"tegnap óta megint az a helyzet, ami az alábbi képeken látható."
(Képek a kommentek között és a bejelentéshez is csatolva.)

-----

Egy héttel ezelőtt több hiánypótló KRESZ táblát telepítettek a szerviz út végére.
Szerencsém volt látni, hogy a ma már kidöntött táblával elég nehezen birkózott a megbízott szakember(?), olyannyira, hogy bizonyos, hogy nem megfelelően volt a talajba helíyzve. Ennek következtében a vicces kedvű unatkozók estére már megdöntötték az oszlopot. Aztán egyszer még függőleges lett az oszlop, de a mai helyzet jó látható.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Lázár deák u. 1

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik kifogtam egy speciális egy helyben nem maradó táblát... :)
    Mit tesz ég: ma reggelre a tábla elhagyta régi helyét és átkelt a járda másik oldalára! Ez azért nem akármi, ugye?
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, ez történt...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A sorozatos tábladöntések miatt a jelzőtábla áthelyezéséről - távolabb a kereszteződéstől - intézkedtünk.

    A megvalósulásig kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Z
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Már komment nélkül, mert semmi értelme az egésznek....
    Indult a február...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel megint állt az oszlop... Szerintem kicsit közel az szervizúthoz , hogy egy nagyobb dobozos kocsi könnyebben elkaphatja a táblát. Ultrahang készülék nem volt nálam, hogy a beásás mélységét és...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy héttel ezelőtt több hiánypótló KRESZ táblát telepítettek a szerviz út végére. Szerencsém volt látni, hogy a ma már kidöntött táblával elég nehezen birkózott a megbízott szakember(?), olyannyira, hogy bizonyos, hogy nem megfelelően volt a talajba helíyzve. Ennek következtében a vicces kedvű unatkozók estére m...

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A megoldópontszámhoz csak annyit, hogy se a trehány munkát, se valamilyen javítás trehány ellenőrzését nincs az az algoritmus, amely lekövetné.
    Értsétek: ezen az oszlopon messziről látszik, hogy ninc...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A megküldött válaszlevelet már nem is minősítem, ugyanis tegnap (28.-a) és ma (29.-e) az oszlop már így állt!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Örülök, hogy még nem lett "Megoldottra" módosítva a minősítés, mert tegnap óta megint az a helyzet, ami az alábbi képeken látható.
    Mindössze azt nem értem, hogy nem lehet felfogni azt, hogyha azaz osz...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentése alapján 2020. január 28-án helyszíni ellenőrzést végeztünk és megállapítottuk, hogy a közúti jelzőtábla és oszlopa a terven szereplő módon
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap (2020.01.24) megint felállította valaki....
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem belátható út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Itt maradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére