Válaszra vár

Illegális szemétlerakás

Anonim Járókelő

Újpesten a Gábor Laszló sétáló utcát valaki szemétlerakónak használja december óta.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Gábor László u. 2

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes töltés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőwy Izsák utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Szemetes parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Garam utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére