Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Borbála!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Várjuk visszajelzésed!
    Köszönjük!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt hulladékgyűjtőt munkatársaink január 25-én kiürítették, környezetét megtisztították.

    Tisztelettel:

    FKF Non...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Korsós Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemét az Ördög-árokban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nincsen szemetes a megállónál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére