Megoldott

Fényterelő hiányzik

Kérem visszaszerelni a hiányzó 2 fényterelőt, amelyik több mint hónap a földön van az új forgalmi lámpa mellett. Köszönöm szépen!
Címe: Pasaréti út és Hidász utca kereszteződés

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 87

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a II. Pasaréti út - Hidász utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem jó bizonyítvány, hogy új lámpáknál (Etele útnál is volt egy ilyen) ilyen hamar leesnek ezek
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére