Megoldott

Betonnal kiöntött gumiabroncs fűben

Kérem a gumiabroncs elszállítását.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szentimrey u. 18

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésben szereplő abroncsot a Kőkert Kft. munkatársai elszállították.

    Üdvözlettel:

    Szász József osztályvezető megbízásából

    Bajorné Vágó Kat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ki kell vágni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Hiányzó lécek/deszkák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ihász köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére