Megoldott

Parkoló mellett

Húsz méterre egy parkoló mellett vagyunk, ahol inkább és folyton a kerékpárúton (!) pihennek a kocsik. Miért? Kérem, ne tegyék többé!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kőtár út

Hozzászólások

  • Horváthné B Lotti lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom hogy a Közterület -felügyelet az

    érintett területet ellenőrzi és tettenérés esetén

    a hatáskörébe tartozó intézkedéseket megteszi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs nap, hogy ne lenne kapás!
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Magyar Tudósok Körútja (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    tilosban allo auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Újbuda-központ (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére