Megoldott

Elhagyott összetört Mercedes és törmelékei

A fogarasi út/Csömöri úti felüljáró alatt a zuglói oldalon 2020. január 22-én estére megjelent egy összetört Mercedes. Feltehetőleg a sínekre hajthatott, mert közvetlenül a vágányok mellett áll, mindent olaj borít, a sínek között is műanyagtörmelékek vannak. Rendszám nincs rajta, eleje összetört, vezető oldali ablak leengedve, légzsákok kinyíltak.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Körvasút sor 38

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta már valaki elvitte az autót. Szóval tárgytalan a bejelentés. Pár törmelék még maradt a helyszínen, ill. a sínek között.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • xvi. kerületi közter közter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő, Tisztelt Admin!

    A bejelentés azzal kezdődik " a zuglói oldalon". Kérem a XIV. kerületi felügyeletet értesíteni.

    Közterület-felügyelet
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhagyott auto a bokrok kozott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhagyott rendszam nelkuli auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére