Megoldott

Graffitis fal

Kérem takarítsák le a graffitit. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 74

Hozzászólások

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Legyen kép is.
  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszedték. Köszönöm szépen!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben a bejelentésben szereplő címen a graffiti eltávolítási feladatot rögzítettük. Az eltávolítást kedvezőbb időjárás eset...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Graffiti az egész falon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pacsirtamező utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére