Válaszra vár

Nehezített gyalogos átkelés

Anonim Járókelő

A 4-6 villamos Király utca/Erzsébet körút megállójánál a gyalogátkelőhelyen csak 3 részletben lehet az utca egyik oldaláról a másikra átkelni. Amikor az úttesten át lehet kelni, akkor a villamos síneken piros jelzés van, amikor a villamos síneken lehet átkelni, akkor pedig az úttesten tilos. Kérem a lehetőségekhez képest a jelzőlámpákat összehangolni szíveskedjenek. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Király utca / Erzsébet körút

Hozzászólások

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla, lekopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére