Megoldott

Üvegszilánk a kerékpárúton

A 11. kerületben a Bogdánfy utcában az Irinyi József utca felől a Budafoki út felé haladva a kerékpárúton és a parkolóhelyeken hat helyen van nagyobb mennyiségű üvegszilánk: egy kupac a parkolóóránál, egy helyen előtte, négy helyen utána, a Budafoki út felé. Kérem az illetékeseket, hogy tisztítsák meg az utat, hárítsák el a balesetveszélyt. Segítségüket előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bogdánfy u. 1-1

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy kollégáink a bejelentő által jelzett helyszínen már nem találtak üvegszilánkot és egyéb hulladékot.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58573/uvegszilank-a-kerekparuton/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Deák Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek az üvegszilánkokról és azok helyzetéről: az első kupac a keresztirányü járda vonalában, (a második a korábban feltöltött képeken a parkolóóra mellett), a harmadik kupac a piros kerítésse...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Deák Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére