Megoldott

Ottfelejtett oszlop

Ittmaradt ez az oszlop a tartókorongjával együtt. Kérem, hogy szállítsák el.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Könyves Kálmán krt. 84

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték,
  • Horváthné B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az oszlop és a hozzátartozó talp elszállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldterületen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ismét elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére