Megoldott

Szabálytalan parkolás zöldterületen

Frissítés: 2020.11.27.
"A helyzet változatlan, ... Állandó (?) megoldás lenne, ha az őszi fásítás során ide is kerülne egy jóravaló facsemete"
A csatolt képen (nem)látható zöldterületen folyamatos a parkolás. A terület nem parkolásra kijelölt hely. Kérem a helyzet megszüntetését.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőfaragó u. 6

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!!! Üdítő látvány a friss zöld sáv, reméljük, sokáig élnek a bokrok.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    Megvizsgáltuk a faültetés lehetőségét, és arra jutottunk, hogy szakmai szempontok alapján nem lehetséges. A zöldítés érdekében cserjéket tudunk ültetni a
    ...
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Plusz egy fekete pont az épíkezésnek.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A csatolt képen (nem)látható zöldterületen folyamatos a parkolás. A terület nem parkolásra kijelölt hely. Kérem a helyzet megszüntetését."-ról "Frissítés: 2020.11.27. "A helyzet változatlan, ... Állandó (?) megoldás lenne, ha az őszi fásítás során ide is kerülne egy jóravaló facsemete" A csatolt képen (nem)láthat...

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan, láthatóan a JKF ingerküszöbét nem éri el a szabálysértés. Állandó (?) megoldás lenne, ha az őszi fásítás során ide is kerülne egy jóravaló facsemete.
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a szabálytalanul várakozókkal kapcsolatban a Józsefvárosi Közterület-Felügyelet intézkedhet. Kérjük, ha valós időben tapasztalja a problémát, hívja a 06 80 20...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezzel kapcsolatban érkezett bármi visszajelzés az illetékes szervtől? Soha nem láttam intézkedést a szóban forgó területen.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Losonci tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közterület kosajátitása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Járdán parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Szőlőhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére