Megoldott

Múzeum utcai járdánparkolás - vol 100

A Múzeum utcában rendre eltolják a parkolást gátló virágládákat, amint elnézem, én már a sokadik bejelentő vagyok a témában. Eszközöljenek állandó megoldást, mert gazfickók mindig lesznek.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum u. 5

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeret...
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Öröm volt látni, amikor a JKF munkatársai helyükre vontatták, majd lerögzítették a virágtartókat. Köszönöm.
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Január 27-i elegáns parkolások.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály"-ra.

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére