Megoldásra vár

Lekopott zebrák

Lekoptak a Batthyány téri zebrák.
Kérem, hogy ezek újrafestését idei programjukban szerepeltessék!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér M+H

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A megjelölt helyszínen lévő gyalogátkelőhelyeket az idei évi burkolati jel felújítási programunkban szerepeltetni fogjuk.

    Kérjük a megvalósításig szíves t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Buszsáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mészáros utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Távoli ismétlés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Budai alsó rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sziklaomlás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére