Válaszra vár

Tilos parkolás!

Anonim Járókelő

Mikor a Városgondnokság munkatársa is semmibe veszi a közlekedési, parkolási szabályokat. Mindkét oldalról behajtani tilos táblával védett, frissen felújított közparkban parkolt a fűre.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Virág u. 17

Hozzászólások

  • Kovács Vanda hozzászólt a bejelentéshez.

    Ebbe a parkba legalább odajárnak dolgozni a városgondnokok. Bezzeg a Szigeti József utcában nem sűrűn látni őket! :( Mellesleg ott az egész lakótelepre behajtani tilos és mégis mindenki behajt és a fü...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére