Megoldott

"kicsi" a szemeteskuka

Ez a kuka így szokott kinézni hétfő reggelente. Lehet, hogy gyakrabban kellene üríteni.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (5850)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:
    Köszönjük észrevételét, vizsgálatunk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • p k hozzászólt a bejelentéshez.

    A lényeg, hogy megoldódott. Kösz a bejelentőnek és az Önkormányzatnak. Amúgy sajnos az alagút másik oldalánál is ez a helyzet, rendszeresen túlcsordulnak a kukák.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jaja! Kezemben a laposra taposott flakonnal, én is mindig elsétálok a legközelebbi szelektív gyűjtőhöz. És rászólok a bunkó turistákra is, ha nem így járnának el.

    @Gabi, amúgy sok szelektív kuka talá...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    talán ha a kis bunkócskák összepréselnék a flakonokat és elvinnék magukkal egy szelektív kukáig, akkor szebb lenne a világ.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hulladékgyűjtővel kapcsolatos bejelentésük nyomán ( http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/5850/kicsi-a-szemeteskuka ) a Budavári Önkormányzat Városüzemeltetési Irodája felkérte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (5850)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést megküldtük a BKK-nak is.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a hulladékgyűjtő nem Társaságunk tulajdona, azt a 17-es villamos vonalának felúj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Tóth Zsófi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Drótkerítés maradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szokásos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére