Megoldásra vár

zöld terület parkolásra használva

Bp. 11.-ker Tétényi u. - Etele u sarok (a "szerviz" u ahol az elektromos kocsi töltő van)
Kevés a parkoló címen pár autó kipusztította a zöldterületet! (3 autó ha oda fér...)
Ahogy a Google is lefotózta nem új keletű! :(

href="https://www.google.com/maps/@47.4628687,19.0338967,3a,75y,228.72h,80.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1sEh5vZ7LFQmai1xj6aCev4A!2e0!7i13312!8i6656" class="link--default link--info" rel="nofollow" target="_blank" https://www.google.com/maps/@47.4628687,19.0338967,3a,75y,228.72h,80.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1sEh5vZ7LFQmai1xj6aCev4A!2e0!7i13312!8i6656" rel="nofollow" target="_blank" title="title="https://www.google.com/maps/@47.4628687,19.0338967,3a,75y,228.72h,80.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1sEh5vZ7LFQmai1xj6aCev4A!2e0!7i13312!8i6656">https://www.google.com/maps/@47.4628687,19.0338967,3a,75y,228.72h,80.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1sEh5vZ7LFQmai1xj6aCev4A!2e0!7i13312!8i6656">title="https://www.google.com/maps/@47.4628687,19.0338967,3a,75y,228.72h,80.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1sEh5vZ7LFQmai1xj6aCev4A!2e0!7i13312!8i6656">https://www.google.com/maps/@47.4628687,19.0338967,3a,75y,228.72h,80.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1sEh5vZ7LFQmai1xj6aCev4A!2e0!7i13312!8i6656

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 32c

Hozzászólások

  • Koczka Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a bejelentést! Az önkormányzat a vetítésen kívül magasról szarik a bejelentésre: nem fog semmit tenni. De én rajta leszek.
  • Kiss Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelők! Köszönöm hogy foglalkoztatok az üggyel DE ezt a részét én már kijártam! Sőt nekem azt is megígérték hogy fokozottam fognak figyelni. :) De ahogy az alábbi kép is mutatja , jó ideje n...
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom hogy a Közterület-felügyelet

    az érintett területet ellenőrzi és tettenérés

    esetén a hatáskörébe tartozó intézkedése-

    ket meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Kiss Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Magyar Tudósok Körútja (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    tilosban allo auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Újbuda-központ (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére