Megoldásra vár

Átkelés jelző nem működik

Kedves Csapat!
Nem működik az átkelés jelző, nem világít a gomb megnyomása után. A fényképen lévőt próbáltam ki (Bajcsy páros oldal), azt nem tudom az ellenoldali működik e. Ha a jövőben használható lesz, akkor a felette lévő, igen kopott táblát is kérem, hogy cseréljék ki.
Köszönöm szépen az intézkedést.
A fénykép 2020. 01. 20-án készült.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Bajcsy-Zsilinszky út 52

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az V. Bajcsy-Zsilinszky út - Hajós utca csomópontban észlelt, hibás gyalogos nyomógombokkal, valamint kopott táblákkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megre...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére