Megoldott

billenő aknafedél

Anonim Járókelő

az Ipar utca végén járdán lévő aknafedél életveszélyessévált

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (5848)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Köszönjük észrevételét, vizsgálatun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    TISZTELT ÜGYFELÜNK!

    Köszönjük megkeresését és elnézését kérjük, a késedelmes válaszadásért.

    Bejelentését köszönjük, amelyet továbbítottunk illetékes üzemeltetési és beruházási csoportunk részére.

    V
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Papp Zsuzsa hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a válaszlevél/ vagy a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk. A fejleményekről...
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (5848)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    javítás folyamatban
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    MATÁV-os az aknafedél, így inkább a Telekomra tartozik a hiba
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    tegnap már rendőrségi szalaggal is körbezárták, de azt mára leszaggatták
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött csatornafedél a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére