Megerősítésre vár

pollerek/korlát telepítése

Tisztelt Illetékes!
Kérem, telepítsenek pollereket vagy korlátokat a Thölöly út baross téri szakaszára, ugyanis az autósok parkolónak használják a járdát, egyre többen és egyre gyakrabban, nyilvánvalóan azért, mert láthatóan nincs semmilyen következménye. Ezen már csak a fizikai akadályok kiépítése segíthet. Az utolsó kép a Tököly út Dózsa gy. út - Hernád u. közötti szakaszát ábrázolja, és szépen mutatja, milyen autómentes lehetne a baross téri szakasz járdája, ha végigvinnék a korlátokat.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Thököly út 20

Hozzászólások

  • Olga Dmitrijevna visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentés nyomán többször ellenőriztük a VII., Thököly úton a járdán való szabálytalan parkolást. Sajnos azt tapasztaltuk, hogy rendszeresen várakoznak gépjárművek a járdán, íg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla, lekopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére