Megoldásra vár

Kátyú(k) a Hungária körúton

Termetes kátyú található a 1143 Budapest, Hungária körút 41 számnál ( Besnyői utca kereszteződésnél ) az úttesten.
Szokás szerint ez csak egy, de van még bőven az Árpád híd felé az Egressy útig bezárólag a legkülső sávban. Ha szeretnének dolgozni az illetékesek, van mit...
Egyébként az útburkolati jelek sincsenek túl jó állapotban, nem ártana azt is felfesteni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 41

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, January 23, 2020 1:41 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére