Megerősítésre vár

Kopott Zebrák/kátyú a zebra közepén/tükör

Budapest 14 kerület Róna utca 174 szám előtti zebrák nagyon kopottak.Reggele az autósok nem figyelik ,hogy itt zebra van.Az autósokat segítő tükröt valaki kiütötte.A Róna utca páros oldala felé eső zebra közepén rosszul javított kátyú ami rendszeresen megdobja az autókat.Javaslat zebra újra festése és aszfalt csere.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna utca 174.

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Petró-Vajkó Tamás visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A tükör és az útburkolat helyreállítására, illetve a gyalogátkelőhelyen lévő útburkolat újra festésére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósul
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Petró-Vajkó Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére