Megoldott

Kidőlt és elfordított KRESZ táblák

A Nagy Lajos király útja és a Gödöllői utca torkolatában kettő probléma is akadt:
-a STOP tábla el van fordítva, a hatályos irányból nem látni rendesen,
-az övezet tábla elfeküdt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gödöllői u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavították. Köszönjük!
  • Krappancsák Hugó visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák helyreállítására intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image00
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Krappancsák Hugó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére