Megoldott

Szemét Gellért-hegy lába

Ma villamson utazva lattam, hogy a gellert ter mellett mennyi a szemet. A villamosrol latszodik.
A kis kapolna alatti turista hely alatt is sok-sok szemet van.
Mar mint csak vendeg vagyok bp-n de kiabrandito... legalabb a turista helyeken kellene takaritani

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenhegyi út 2-4

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Szemet gellert hegy laba"-ról "Szemét Gellért-hegy lába"-ra.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Láng Ifj Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére