Megoldott

Végleges forgalomtechnika?

Ezek az egy hónapja kint lévő oszlopok jelentik a végleges forgalomtechnikai megoldást a szabálytalan parkolás problémájára?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 135

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem megoldott, hanem válaszra vár.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes szakmai válasza alapján.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!
    A
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58408/vegleges-forgalomtechnika bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Szász László Úr!

    Tájékoztatjuk, hogy a Pasaréti
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére