Megoldott

Vigyázó szemetek ide vessétek...

Mióta az illetékesek örömére nem jelzem hetente, hogy az Újlak utca sarkán lévő szemetesnél szemétgyűjtőhely alakult ki, azóta biztos nyugalom van (legalábbis az illetékesek lelkében...)
Most tessék azonban a képre nézni, no meg mélyen magukba: ez a rend és tisztaság?!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Én egy járókelő vagyok, akinek azonkívűl, hogy nézelődik, alkalmasint fényképez, nincs joga becsöngetni ide-oda, mint esetleg egy választott képviselőnek, akit ezért is választottak meg, hogy a jelzet...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves "Régi lakó"!
    Miután a sarkon lakó emberek hordják ki a közterületre folyamatosan az otthonukból a szemetet, legyen szíves azt ne csak lefényképezni, hanem becsengetni és jelezni, hogy ez nem sz
    ...
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994 számú Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület takarítása
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Több, mint 10 nap után elvitték a bemutatott szemétdombot...
    Most meg kellene köszönni? Hálásnak kellene lenni, hogy normálisan lehet közlekedni a szemtes zsákokkal elborított járdán?
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai állapot...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszta utca, rendes kerület...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nyári konyha

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére