Megoldott

Üres bódé

Lövölde téren bezárt a gyrosos, de ott maradt az üres fabódé. Korábban állt ott 3db másik is, melyet már elszállítottak.
Kérnénk ennek is az elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Lövölde tér 3

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • P Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    A pavilon elszállítása megtörtént!
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az üres bódé elszállítása folyamatban van.
    Kérem szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    Dobos Ágnes
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére