Megoldatlan

Gumiabroncs a kerítéshez láncolva a Közraktár utca 22b előtt

Valószínűleg a lomtalanítók ezzel foglaltak területet, de itt felejtették. Legyenek kedvesek eltávolítani.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 22b

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ, akkor majd becsengetek a lakókhoz :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva az 58340 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. kerület Közraktár u. 22/b.. sz. alatti ingatlanhoz tartozó kerítésre rögzített autógumi eltávolítása az ingatlan
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére