Megoldásra vár

A Fő téri megálló állapota Újpalotán

Újpalotán a Fő téri megálló (Belváros felé) állapota rettenetes, a megállóhely és környéke szemétben, avarban úszik, tele van hányásnyomokkal.
Kérném a megállóhely és környékének kitakarítását!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Nyírpalota út 24

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003071-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00058318

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére