Megoldatlan

Elüthetnek-e, ha munkaidő után, vagyis amikor nincs építkezés, erre biciklizek?

FRISSÍTÉS 2020.03.17.
A bejelentő hozzászólása:

Tisztelt BUDAPEST KÖZÚT Zrt.!

Köszönöm megtisztelő válaszukat. Nem kértem tábla magyarázat. Az egymásnak ellentmondó jelzések eltávolítását, a forgalmi helyzet egyértelműsítését kértem csupán.

Üdvözlettel:
Boldizsár Ákos

----------------------------

FRISSÍTÉS 2020.02.11.
A bejelentő hozzászólása:

Tisztelt BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
Forgalomtechnikai Igazgatóság!

Válaszukat először is köszönöm, másodszor az ideiglenes forgalmi rend szabályai számomra továbbra sem világosak, a táblák egymásnak ellentmondó információkat tartalmaznak a két irányból.
Ezért amíg táblával nem jelzik egyértelműen kíváncsi vagyok a következőkre:

1. Kerékpárral behajthatok-e mindkét irányból?
2. Ha igen melyik esetben számíthatok szemből érkező forgalomra? Ez milyen jármű lehet?
3. Továbbra is érvényben van-e a tiltás, miszerint az egész utcában tilos a parkolás gépkocsival?
4. Van-e időbeli korlátozása a különböző típusú járművek forgalomának?
5. Mikorra várható, hogy egyértelműsítik a közúti jelzéseket?
------
A Bárczy István utcába vajon ki, milyen járművel és milyen indokkal hajthat be egyáltalán?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Bárczy István u. 3

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.02.11. A bejelentő hozzászólása: Tisztelt BUDAPEST KÖZÚT Zrt. Forgalomtechnikai Igazgatóság! Válaszukat először is köszönöm, másodszor az ideiglenes forgalmi rend szabályai számomra továbbra sem világosak, a táblák egymásnak ellentmondó információkat tartalmaznak a két irányból. Ezért amíg t...

  • Boldizsár Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BUDAPEST KÖZÚT Zrt.!

    Köszönöm megtisztelő válaszukat. Nem kértem tábla magyarázat. Az egymásnak ellentmondó jelzések eltávolítását, a forgalmi helyzet egyértelműsítését kértem csupán.

    Üdvöz...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A korábbi válaszunkban foglaltakat továbbra is fenntartjuk.

    A közúti jelzések jelentésének magyarázata nem Társaságunk feladata, ezt a KRESZ tartalmazza, így a kint megtalálható
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bárczy István utcába vajon ki, milyen járművel és milyen indokkal hajthat be egyáltalán?"-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.11. A bejelentő hozzászólása: Tisztelt BUDAPEST KÖZÚT Zrt. Forgalomtechnikai Igazgatóság! Válaszukat először is köszönöm, másodszor az ideiglenes forgalmi rend szabályai számomra továbbra sem világos...

  • Boldizsár Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság!

    Válaszukat először is köszönöm, másodszor az ideiglenes forgalmi rend szabályai számomra továbbra sem világosak, a táblák egymásnak ellentm
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kérdéses útszakaszon az ott érvényben lévő, ideiglenes forgalmi rendnek megfelelően lehet közlekedni. A jelzések értelmében kerékpárral a Bárczy István utcába be lehet hajtani.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Boldizsár Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csonka zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére