Megoldott

Ledöntött kuka

Anonim Járókelő

A 125-ös busz Szuglói körvasútsor megállójában valaki a kukát lerúgta.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szuglói körvasút sor

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a hulladékgyűjtőt helyére igazították kollégáink.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58274/ledontott-kuka/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lerúgták, ha nem az ürítést végző így helyezte vissza. Nem rég az Örsön is ezt csinálta, brahiból. Mikor szóvátettem, anyázott.. kultúremberek dolgoznak az FKF-nél.
  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére