Megerősítésre vár

Összefirkált közműdoboz

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Szeretném felhívni a figyelmet az 1-es villamos Kacsóh Pongrác úti megállója mellett lévő összefirkált dobozokat. Szeretném kérni a tisztításukat vagy cseréjüket.

Munkájukat megköszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003076-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00058261

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkás menetrend

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pálya utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    PDN602

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére