Válaszra vár

Szemetes utcaszakasz

Az Újszász utca páratlan oldala nagyjából a Papír utcai megállótól a Bökényföldiig az elmúlt hónapokban feltűnően szemetes, Mátyásföldhöz képest méltatlan állapotban van. Különösen a Perjés utcánál (Coopnál) lévő árok néz ki kétségbeejtően. Kapcsolódó korábbi bejelentésem: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/43567/kicsordul-a-szemet-a-kukabol Nemrég végigfényképeztem a terepet, lásd a csatolt képeket. Tele minden üveggel, hála a vegyesboltnál/zöldségesnél alkoholizálóknak, akik szanaszét dobálják a környéket a "kőműves actimeleikkel". A lakók nem mindegyike - tisztelet a kivételnek - igyekszik eltakarítani a szemetet a portájuk előtt, pedig tudtommal ez a lakástulajdonosok kötelessége rendelet alapján (vagy rosszul tudom?). Van, aki fém vödröt rakott ki egy fára a problémát kezelendő (úgy tűnik, működik).
Kérem az illetékest, hogy segítsen felszámolni a méltatlan állapotokat.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 124

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Eszes Bence hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem fogják felszedni. A szart sem szedik össze.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek:
  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére