Megoldott

Patkányfészek a Király utca Kisdiófa utca sarkán

Hetek óta...talán már több mint egy hónapja áll egy tele kuka a Király utca Kisdiófa utca sarkán. A minap egy patkányt láttam kimászni belőle! Se a közterületesek szemét, se a kukások szemét nem zavarja. Nyilván mindenki igen szűken értelmezi a rá kiosztott feladatot annak ellenére, hogy mindkettő nevében benne van a közterület felügyelete ill. a köztisztaság szavak!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Tájékoztatom, hogy a tegnap délután történt ellenőrzés alkalmával nem volt kuka a helyszínen. Tájékoztatom továbbá, hogy patkány előfordulás bejelentése céljából továbbítottam a lev...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a képet!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a közreműködésüket, rekord gyorsasággal eltünt a "patkány fészek" :)
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Weiner Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidobott szék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére