Megoldott

Betört üveglap - Hunyadi téri telefonfülke

Helyszín: Kispest, Hunyadi tér
Probléma leírása: A telefonfülke egyik üveglapját nemrég betörték. :(
Megoldási javaslat: Kérem, pótolják a betört üveget!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.449349,19.131366,3a,19.5y,270.87h,86.3t/data=!3m4!1e1!3m2!1st9F9pWS2Mb9wwmnknshQDA!2e0

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üvegezés megtörtént! :)
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük munkánkat segítő jelzését. Sajnos a telefonfülkéket rongálók jelentős károkat okoznak Társaságunknak, és bosszúságot a nyilvános telefonokat rendeltetésszerűen használó...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Összesepertek, de az üveg még nincs pótolva.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Telefon fülke rongált állapotú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Hofherr Albert utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közösségi könyvszekrény ajtajának hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére