Megoldott

Nem lehet elféni a járdán

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes,
A Nagymező utcában lévő török gyorsétterem kihelyezett a járdára egy táblát ami miatt az egyébként is leparkolt szűk járdán alig lehet elférni babakocsival.
Amennyiben engedély birtokában helyezték el a táblát úgy javaslom annak felülvizsgálatát, mert kétlem, hogy az engedélyező hatóságnak célja lett volna a gyalogosok akadályoztatása .

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nagymező u. 46-48

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Dobos Ágnes!
    Köszönöm a közreműködését!
    :)
  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kollégáim a helyszínt visszatérően ellenőrizték. Tapasztalataikat írásos formában rögzítették. Felhívták a tulajdonos figyelmét, hogy közterületre csak engedély birtokában lehet "...
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Kollégáim a mai napon kimennek és a szükséges intézkedéseket megteszik.

    Üdvözlettel:

    Dobos Ágnes
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Hiányos csatornarács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ré-Ko Zsu
    Liszt Ferenc tér (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Barkácsolt Demszky karók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Jókai tér (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére