Megerősítésre vár

Zöldhulladék és parkolás az Ugron Gábor utcában

Leírás
FRISSíTÉS 2020.04.22

Semmi változás

===

A Pannonhalmi út 25. mögött az Ugron Gábor utcában állandóan a zöldterületen parkol egy Opel egy utánfutóval. Vele szemben egy rakás zöldhulladékot, gallyat gyűjtöttek össze a kerítés tövében. Legyenek kedvesek intézni, hogy a zöldterület ne raktárnak legyen itt használva, köszönöm! Mivel járda nincs, vagy nem járható, ezért megkönnyítené a gyalogos közlekedést az utcában, ha rend lenne.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ugron Gábor u. 47

Hozzászólások

  • Németh Gábor visszajelzésére vár.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai képek. Az autósok még mindig pofátlanul ide parkolnak és a zöldhulladék is még mindig ott van.
    A rendszám nélküli piros Opel Astra Caravan egyébként ki van vonva a forgalomból. Február közepéig a
    ...
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai képek.
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom hogy zöldfelületen történő

    parkolás tárgyában közigazgatási eljárást

    kezdeményeztünk,a zöldhulladék elszállí-

    tása ügyében táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés leírását "A Pannonhalmi út 25. mögött az Ugron Gábor utcában állandóan a zöldterületen parkol egy Opel egy utánfutóval. Vele szemben egy rakás zöldhulladékot, gallyat gyűjtöttek össze a kerítés tövében. Legyenek kedvesek intézni, hogy a zöldterület ne raktárnak legyen itt használva, köszönöm! Mivel járda nincs, vagy nem járható, ezért megkönnyítené a gyalogos közlekedést az utcában, ha rend lenne."-ról "Leírás FRISSíTÉS 2020.04.22 Semmi változás === A Pannonhalmi út 25. mögött az Ugron Gábor utcában állandóan a zöldterületen parkol egy Opel egy utánfutóval. Vele szemben egy rakás zöldhulladékot, gallyat gyűjtöttek össze a kerítés tövében. Legyenek kedvesek intézni, hogy a zöldterület ne raktárnak legyen itt használva, köszönöm! Mivel járda nincs, vagy nem járható, ezért megkönnyítené a gyalogos közlekedést az utcában, ha rend lenne."-ra.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    semmi változás
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai képek.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére