Megoldott

szemètkupac

kidobott karàcsonyfàkkal indult a szemètkupac èlete, utàna pedig naponta bövült màssal is ????

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 14

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvittek mindent, köszönöm az intèzkedèst!
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    a fenyöfàkon kívül elvittek minden màst!
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük levelét!

    A jelzett helyről a hulladékokat egy héten belül elszállítjuk.

    Tisztelettel:

    Varga Judit
    kertész műszaki ellenőr
    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Közterület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére