Megoldatlan

Járdán parkolás a Bozókvár utca 1-3. előtt

A Bozókvár utca 1-3. előtt nem lehet a járdán parkoló autóktól közlekedni. A túloldalon még az egyik garázs elé is beparkolt valaki.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bozókvár u. 1

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem zárjuk le megoldatlannal. Ma is elfoglalták a parkoló kocsik az egész járdát, a közterület-felügyelet pedig a lenti sablonlevéllel lezártnak szokott tekinteni minden bejelentést. Majd ha nag...
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom hogy az érintett területet a Közterület-

    -felügyelet ellenőrzi és tettenérés esetén a hatáskö-

    rébe tartozó in
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére