Válaszra vár

Szabadon lévő vezeték, Budaörsi út 113.

A Budaörsi út 113-nál szabadon lóg egy vezeték a Kányakapu csemege parkolójában az e-töltőpont mellett. Korábban itt egy taxiállomáshoz tartozó építmény állt, valószínűleg azt látta el árammal a vezeték. Legyenek kedvesek a vezetéket teljesen elbontani, ha nem terveznek rákötni semmit.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 113

Hozzászólások

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt a kilógó vezeték.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-20358/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, hogy a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztály az illetékes, mint ennél a bejelentésnél is:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/54468/jardan-fekvo-nagyfeszultsegu-kabel
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fényképen látható kábel Nem tartozik Társaságunk kezelésébe, így megszüntetéséről sajnos nem tudunk intézkedni!

    Buri Sándor
    Területfelelős
    ELMŰ Hálózati Kft.
    Budai régió
    1116 B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére