Megoldott

Szabadon lógó vezeték, Budaörsi út 109

FRISSÍTÉS 2020.08.13.: A Budapest Közút válasza alapján megküldve a Vodafone-nak.
---------
FRISSÍTÉS 2020.07.16.:
A Bejelentő hozzászólása:
"Nem érkezett válasz, a vezeték meg még mindig ott lóg és nem tudjuk, hogy veszélyes-e."
-------------
A Budaörsi út 109. előtt a fal tövében a járdára lóg egy vastag vezeték. Legyenek kedvesek megfelelően rögzíteni. Ha nincs használatban, távolítsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 109a

Hozzászólások

  • Wagner Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, hogy a Vodafone-é a kábel, mert szépen elvezették. Köszönöm!
  • Vodafone válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy a Vodafone Magyarország Zrt. ügyfélszolgálatához fordult, elektronikus levele megérkezett levelezési csoportunkhoz!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy a hatályos Általán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.07.16.: A Bejelentő hozzászólása: "Nem érkezett válasz, a vezeték meg még mindig ott lóg és nem tudjuk, hogy veszélyes-e." ------------- A Budaörsi út 109. előtt a fal tövében a járdára lóg egy vastag vezeték. Legyenek kedvesek megfelelően rögzíteni. Ha nincs használatban, távolítsák el. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.08.13.: A Budapest Közút válasza alapján megküldve a Vodafone-nak. --------- FRISSÍTÉS 2020.07.16.: A Bejelentő hozzászólása: "Nem érkezett válasz, a vezeték meg még mindig ott lóg és nem tudjuk, hogy veszélyes-e." ------------- A Budaörsi út 109. előtt a fal tövében a járdára lóg egy vastag vezeték. Legyenek kedvesek megfelelően rögzíteni. Ha nincs használatban, távolítsák el. Köszönöm!"-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Vodafone"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, August 13, 2020 3:03 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-82702/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Budaörsi út 109. előtt a fal tövében a járdára lóg egy vastag vezeték. Legyenek kedvesek megfelelően rögzíteni. Ha nincs használatban, távolítsák el. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.07.16.: A Bejelentő hozzászólása: "Nem érkezett válasz, a vezeték meg még mindig ott lóg és nem tudjuk, hogy veszélyes-e." ------------- A Budaörsi út 109. előtt a fal tövében a járdára lóg egy vastag vezeték. Legyenek kedvesek megfelelően rögzíteni. Ha nincs használatban, távolítsák el. Köszönöm!"-ra.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz, a vezeték meg még mindig ott lóg és nem tudjuk, hogy veszélyes-e.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-50502/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott lóg ez a kábel rögzítetlenül és semmi érdemi válasz.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-20360/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, hogy a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztály az illetékes, mint ennél a bejelentésnél is:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/54468/jardan-fekvo-nagyfeszultsegu-kabel
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fényképen látható vezeték Nem tartozik Társaságunk kezelésébe!

    Buri Sándor
    Területfelelős
    ELMŰ Hálózati Kft.
    Budai régió
    1116 Budapest, Mezőkövesd út 5-7.
    Web: www.elmuemasz.hu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Megyeri út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes járdafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Frankel Leó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére