Megoldott

Kidöntött közlekedési tábla

Anonim Járókelő

Tisztelt jarokelo.hu! A II. kerületi Csejtei-Józsefhegyi u. sarkán egy "kedves autós" kidöntött egy közlekedési táblát és elhajtott. Kérem szépen szíves intézkedésüket. Köszönettel, Horváth István

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csejtei u. 2

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A jelzőtábla helyreállítása nyilvántartásunk szerint 2020.01.14-én megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: c
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére