Megoldott

Szemét

Tisztelt FŐKERT!

Kérem takarítsák el a Nagyajtai utcai villamosmegálló melletti szemetet!
Előre is köszönöm!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Nagyajtai utca

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a gyors intézkedést!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00058096 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére