Megoldott

Forgalmi tábla

A Czukor utca Irányi utca felőli részén lévő oszlopon van mindkét irányból behajtani tilos jelzés és egyirányú utca jelölés is. Kötelező haladási irány vagy behajtani tilos az utca többi részén nincs.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Cukor u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Pilinszky János köz – Cukor utca kereszteződésében intézkedünk egy mindkét irányból behajtani tilos, kivéve kerékpár jelzés elhelyezésére a Pilinszky János közre vonatkozóan.

    T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kucsora Zita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Matricás lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet híd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Munkácsi Péter
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferencziek tere, 7-8.2.lph.2.e (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére