Megoldott

Baross utca úszik a szemétben

A Baross utca körúton belüli részén: csikkek, fenyők stb., portákon felesüvegek zsebkendők kartonpapírok, emberi/állati ürülék...Kérem takarítsák fel, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u. 22-26

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Baross utca takarítását elvégezték munkatársaink

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58058/baross-utca-uszik-a-szemetben/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Putris utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére