Megoldott

Megrongált és leszakított öntöttvas kukák a Magyar utcában

Anonim Járókelő

Tisztelt Önkormányzat!

Pár hete ugyan én tettem panaszt a kukák rossz elhelyezése miatt, de sajnos másnak nagyobb baja volt velük. Szilveszter éjszaka mindkét kihelyezett öntöttvas kukát megrongálták ismeretlenek az V. kerületi Magyar utca és Reáltanoda utca sarkán, az egyiket teljesen kidöntötték a helyéről. Azóta a járda mellett hever.

A lakók nevében megköszönjük, ha intézkednek.

Üdvözlettel,
Viktória

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Magyar u. 7

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy megoldódott. Estére a felborult kukát eltávolították, a megrongáltat pedig kicserélték. Köszönöm.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Kelemen Tamás!

    Köszönjük segítségét és gyors válaszát.

    Üdvözlettel,
    Viktória
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az V. Magyar utca 7 szám előtt észlelt H03-as típusú hulladékgyűjtőt megrendeltem a karbantartást végző kivitelezőnél.
    Az üzemi javítást várhatóan 1 héten belül elvégzik.

    Üdvözle...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére