Válaszra vár

Szemét mindenhol

Szemétkupacok és egy elhagyott munkagép található a Budapest, 14. Ker Francia út aszfaltozatlan részén, az Egressy út és a Hungária köz közötti szakaszon.
A munkagép egyébként az onnan 30 méterre található bontási területről lett valószínűsíthetően kivontatva, mert egy ideig még ott állt. A terület most nagy rendezvények esetén ( Pl.: Puskás Aréna megnyitásakor, Syma csarnokos rendezvényeken stb.) néha parkolóként üzemel, ott biztos csak foglalta a helyet, az élelmes vállalkozó kivontattatta a területről a közterületre. Ezt csak azért írom le, hogy legyen hol keresni a gép tulajdonosát.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Francia út 221

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "XIV. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett helyszínen sajnálatos módon rendszeresen visszatérő probléma az
    illegális hulladéklerakás.

    Ugyanakkor jelezzük, hogy a Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya csak az
    ön
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy örökös és megoldhatatlan probléma, a MÁV szégyene, ugyanis ez az ő területük, nem az önkormányzaté. Jelenteni kell folyamatosan és valami majd történik. Siránkoznak, hogy mekkora nagy területük...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bíbor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Boros Mátyás utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére