Megoldásra vár

Útburkolati jelek teljes hiánya (lekopott)

Budapest 14. Ker. Egressy út - Mexikói út lámpás kereszteződésében, mind a lámpák vonalában felfestett vonal, mind a zebrák erősen megkoptak, helyenként már egyáltalán nem is látszanak. Ahogy a képeken látható, illetve nem látható, mert nincsenek.
Kérem, a felfestésüket.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 24

Hozzászólások

  • Horváthné B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő útburkolati jelek felújítását az idei évi útburkolati jel felújítási listában szerepeltetni fogjuk.
    A megvalósításig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    46%-ban kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Komócsy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt zebra tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére